Výkřiky

Víš?

24. prosince 2017 v 14:51 | Tabitha
Víte co je vtipný? Jak se lidi smějou každýmu desetiletýmu děcku co něco CÍTÍ. Jak se posměšně ptají: "Co yt máš za starosti?"
Vtipný je, jak najednou zvážní. Přeběhnou roky. Kolik jich musí být? Kdy je člověk dost starý na to, aby mohl něco CÍTIT? Kdy je člověk dostatečně starý na to, aby ostatní brali jeho POCITY vážně? A opravdu potřebuje člověk důvod?
Když mi bylo deset, neprošla jsem si zrovna nejhezčím obdobím. Cítila jsem se hrozně. Utápěla jsem se ve smutku a neměla nic. Jenom pár fór na netu,kde jsem hledala přátele. Tenkrát jsem prohlásila, že už to lepší nebude.
Pamatuju si holku. Bylo jí tenkrát patnáct. Vím, že jsem jí tenkrát obdivovala. Do jednoho dne. Přesně si pamatuju, jak posměšně se zeptala. "Co ty o tom můžeš vědět? Jsi na to ještě moc mladá."
Každý den si na ní vzpomenu. Na to jak ráda bych jí to vmetla do tváře. Víš co děvče? Jsem na tom pořád stejně. Bereš mě teď už vážně?

"To se jako ve třinácti řeže, protože nedostala iphone?" Pokaždý, když to slyším, mám chuť tomu člověku vrazit. Co ldyž se tam samá osoba za pár let zabije? Budete jí pak brát vážně? Co vše musí člověk udělat proto, aby společnost uvěřila, že má problém? Tak teda primárně: buďte dospělí.

Tabitha

 
 

Reklama